Apartmány Pomorie •••     Pomorie

Výletné kúpeľné mesto Pomorie patrí k najstarším mestám v Bulharsku. Rozprestiera sa na 2 km dlhom polostrove medzi Burgasom a Nesebarom. Okrem krásnych zlatistých pláží sa v Pomorí nachádzajú aj pláže s liečivým pieskom. Raritou je aj čierny piesok na jednej z mestských pláží. Klientov však láka aj soľné jazero, preslávené svojími liečebnými účinkami - z centra premáva každú hodinu minibus. Príjemné prostredie a atmosféra mestečka je zárukou spokojnej dovolenky najmä pre rodiny s deťmi a mladých. Transfer z letiska cca 20 minút.

POLOHA:

Apartmány sa nachádzajú aj v súkromných domoch. Apartmánové domy majú výbornú polohu a sú vzdialené od pláže cca 50 - 250 m.

UBYTOVANIE:

Apartmán typ A (2+2)

Samostatná spálňa s 2 lôžkami, obývacia časť s kuchyňou alebo kuchynským kútom. V obývacej časti sa nachádza rozťahovacie lôžko alebo gauč pre 2 osoby (hlavne pre deti), kuchynský kút s kompletným vybavením pre 4 osoby. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s WC, chladnička, TV/SAT, klimatizácia a balkón. Maximálne obsadenie: 2 dospelí + 2 deti; 3 dospelí + 1 dieťa; 1 dospelý + 3 deti. Apartmán musí byť obsadený 4-mi plne platiacimi osobami.

Apartmán typ B (4+2)

Dve samostatné spálne s 2 lôžkami, obývacia časť s kuchyňou alebo kuchynským kútom. V obývacej časti sa nachádza rozťahovacie lôžko alebo gauč pre 2 osoby (hlavne pre deti), kuchynský kút s kompletným vybavením pre 6 osôb. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s WC, chladnička, TV/SAT, klimatizácia a balkón. Maximálne obsadenie: 4 dospelí + 2 deti; 3 dospelí + 3 deti; 2 dospelí + 4 deti. Apartmán Typ B (4+2) musí byť obsadený 6-mi plne platiacimi osobami.

PLÁŽ:

Dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže sú pokryté zlatistým pieskom, prípadne čiernym liečivým pieskom, ktorý obsahuje železo a magnézium. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Je možné v okolitých reštauráciách, kaviarňach a nespočetnom množstve stánkov v blízkosti pláže.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Apartmánové domy sú vhodné pre mladých a aj pre rodiny s deťmi. Maximálna spokojnosť klientov v minulom roku.

Oficiálna kategória **