Hotel Ambassador •••+     Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. Na polostrove pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

Veľmi pekný hotel s vynikajúcou polohou s novým bazénom je situovaný v Primorsku cca 200 m od nádhernej, severnej piesočnatej pláže s množstvom športových vyžití - vodné bicykle, plážový volejbal, skútre, vodné lyže, banán, parasailing, motorové rogalo... V okolí hotela Ambassador je veľa obchodíkov, barov a reštaurácií, všetko za primerané ceny.

UBYTOVANIE:

Veľmi pekné klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1, 2, 3 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku, rýchlovarnú kanvicu a balkón. Zdarma nový bazén. V každej izbe zdarma trezor a Wi-Fi.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé, piesočnaté pláže - južná a severná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži za sú poplatok.

STRAVOVANIE:

Za príplatok raňajky - švédske stoly alebo polpenzia vo vedľajšom hoteli Opal, vzdialenom cca 5 m.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Nádherný, zaujímavo riešený hotel je situovaný pri severnej pláži v Primorsku. Je vhodný aj pre náročných klientov, ktorí uvítajú najmä pohodlné a moderné ubytovanie a vysokú kvalitu služieb.

Oficiálna kategória ***