Hotel Bellevue •••••  Sl. Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza cca 35 km od Burgasu, neďaleko starej historickej časti mesta Nesebar. Slnečné Pobrežie je situované v zálive v tvare polkruhu, je najväčšie a najznámejšie turistické centrum v južnom Bulharsku. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je dlhá takmer 8 km a široká až 80 m. Svojim návštevníkom na pláži ponúka širokú paletu vodných športov. Pre milovníkov nočného života ponúka nočné bary, kaviarne, diskotéky, v ktorých zabáva pokračuje až do neskorých večerných a skorých ranných hodín. Pre deti v letovisku je k dispozícii zábavný a vodný AQUAPARK s atrakciami. Transfer z letiska cca 40 minút.

POLOHA:

Hotel sa nachádza v severnej časti letoviska, od pláže ho oddeľuje len pekná pešia promenáda. V hoteli s centrálnou klimatizáciou je 277 izieb, vstupná hala s recepciou a trezorovými skrinkami (za poplatok). V hlavnom bare je možné bezplatné Wi-Fi pripojenie. V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, a‘la carte reštaurácia Bendita s bulharskou a medzinárodnou kuchyňou, kaderníctvo, biliard, minimarket, posilňovňa, stolný tenis, masáž, internetová kaviareň s elektronickými hrami. K dispozícii je vonkajší bazén s pool barom a detský bazén. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a rôzne aktivity. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma.

UBYTOVANIE:

Moderne zariadené 2-posteľové izby s klimatizáciou, s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, TV/SAT, chladničku alebo minibar (za poplatok), telefón, balkón s výhľadom na more, detská postieľka na vyžiadanie.

PLÁŽ:

Piesočnatá, široká zlatistá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky na pláži a občerstvenie pre klientov hotela zdarma.

STRAVOVANIE:

ALL INCLUSIVE – zahŕňa raňajky, obedy, večere (počas jedla sa podáva voda, nealkoholické nápoje, džúsy, čaj, káva, pivo a víno). Plážový bar ponúka ľahké občerstvenie (hot-dog, pizza), nealkoholické a alkoholické nápoje, čaj a kávu od 11:00-12:00 a 15:00-16:00. V hlavnom bare od 08:00-24:00 alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, od 15:00-16:00 koláče, ovocie a zmrzlina. Upresnený program all inclusive dostanete po príchode do hotela.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Medzinárodný hotel s dobrou polohou a kvalitnými službami. Hotel je vhodný aj pre náročných klientov.

Oficiálna kategória ****