Hotel Colosseum ••••+     Sl. Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza cca 35 km od Burgasu, neďaleko starej historickej časti mesta Nesebar. Slnečné Pobrežie je situované v zálive v tvare polkruhu, je najväčšie a najznámejšie turistické centrum v južnom Bulharsku. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je dlhá takmer 8 km a široká až 80 m. Svojim návštevníkom na pláži ponúka širokú paletu vodných športov. Pre milovníkov nočného života ponúka nočné bary, kaviarne, diskotéky, v ktorých zabáva pokračuje až do neskorých večerných a skorých ranných hodín. Pre deti v letovisku je k dispozícii zábavný a vodný AQUAPARK s atrakciami. Transfer z letiska cca 40 minút.

POLOHA:

Hotel Colosseum sa nachádza na začiatku centra strediska Slnečné Pobrežie. Hotel je situovaný cca 50 - 70 m od pláže, na ktorej nájdete množstvo športového vyžitia. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácie, konferenčná hala, denný bar, kasíno, za poplatok sauna, posilňovňa a vonkajší bazén. Pri bazéne sú ležadlá a slnečníky zdarma. Hotel ponúka zdarma Wi-Fi vo verejných priestoroch. Trezor na recepcii za poplatok.

UBYTOVANIE:

Klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku, sušič na vlasy, telefón a balkón.

PLÁŽ:

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je pokrytá zlatistým pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing, banán...

STRAVOVANIE:

ALL INCLUSIVE – zahŕňa raňajky, obedy, večere a ďalšie ľahké občerstvenie, kávu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby do 22:00 hod. Upresnený program all inclusive dostanete po príchode do hotela.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Hotel má vynikajúcu polohu a kvalitný servis služieb. Svojimi službami je vhodný pre všetky vekové kategórie a uspokojí aj náročných klientov.

Oficiálna kategória ****