Hotel Dara •••+/ ••••       Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. Na polostrove pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

Hotel má ideálnu polohu, nachádza sa 60 m od hotela Ambassador a hotela Opal, cca 200 m od severnej piesočnatej pláže, cca 500 m od južnej pláže a 200 m od centra letoviska. Hotel má vlastnú recepciu, internet, bar a reštauráciu s terasou. V areáli hotela sa nachádza bazén s jacuzzi pre dospelých a bazénik pre deti. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zdarma.

UBYTOVANIE:

2-posteľové, klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, minibar, TV/SAT, rýchlovarnú kanvicu a balkón. Hotel ponúka za príplatok aj ubytovanie v rodinných izbách (pre 3,4,5 osôb) a štúdiách (pre 3,4 osoby). Wi-Fi zdarma v reštaurácii.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé piesočnaté pláže - severná a južná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Ležadlá, slnečníky a rôzne druhy vodných športov na pláži za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov, večere (menu) za príplatok. Klienti CK OROSTOURS majú 10% zľavu v hotelovej reštaurácií. Stravovanie je možné aj v okolitých lacných reštauráciách, kaviarňach.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Novinka v našej ponuke. Veľmi pekný hotelový komplex, vhodný pre všetky vekové kategórie a taktiež pre rodiny s deťmi.

Oficiálna kategória ***