Hotel Kalypso •••+         Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. Na polostrove pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

POLOHA: Hotel je situovaný v Primorsku vedľa hotela Belitsa (možnosť využitia bazénu za poplatok), neďaleko hotela Ambassador a hotela Sv. Ivan, cca 100 m od nádhernej, severnej piesočnatej pláže s množstvom športového vyžitia - vodné bicykle, plážový volejbal, skútre, vodné lyže, banán, parasailing, motorové rogalo... V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň a vinotéka. Neďaleko hotela sa nachádzajú tenisové kurty, AQUAPARK, reštaurácie, kaviarne...

UBYTOVANIE:

Pekné 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku, rýchlovarnú kanvicu a balkón. Niektoré izby majú klimatizáciu (za poplatok na mieste). Wi-Fi zdarma.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé, piesočnaté pláže - južná a severná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Stravovanie možné v okolitých lacných reštauráciách, kaviarňach a nespočetnom množstve stánkov pri hoteli a v blízkosti pláže.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Veľmi pekný hotel v našej ponuke, je situovaný pri severnej pláži v Primorsku, vhodný aj pre náročných klientov.

Oficiálna kategória **