Hotel Liani •••+/ ••••      Sl. Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza cca 35 km od Burgasu, neďaleko starej historickej časti mesta Nesebar. Slnečné Pobrežie je situované v zálive v tvare polkruhu, je najväčšie a najznámejšie turistické centrum v južnom Bulharsku. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je dlhá takmer 8 km a široká až 80 m. Svojim návštevníkom na pláži ponúka širokú paletu vodných športov. Pre milovníkov nočného života ponúka nočné bary, kaviarne, diskotéky, v ktorých zabáva pokračuje až do neskorých večerných a skorých ranných hodín. Pre deti v letovisku je k dispozícii zábavný a vodný AQUAPARK s atrakciami. Transfer z letiska cca 40 minút.

POLOHA:

Moderný hotel s peknou záhradou sa nachádza v  centrálnej časti letoviska. Vzdialenosť od pláže cca 400  m, od centra 100  m. Neďaleko hotela sa nachádza pošta a  centrum s rôznymi obchodíkmi, tržnicou, reštauračnými zariadeniami a bufetmi. Hotel má super polohu pre deti - nachádza sa v blízkosti AQUAPARKu.

UBYTOVANIE:

Klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku a balkón alebo terasu.

PLÁŽ:

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je pokrytá zlatistým pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing, banán...

STRAVOVANIE:

ALL INCLUSIVE – zahŕňa raňajky, obedy, večere a ďalšie ľahké občerstvenie, kávu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Upresnený program all inclusive dostanete po príchode do hotela.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre rodiny s deťmi. Je ideálnym miestom dovolenky pre klientov, ktorí vyhľadávajú pestrý spoločenský život. Maximálna spokojnosť klientov v minulom roku.

Oficiálna kategória ***