Hotel Manz II.  •••+            Pomorie

Výletné kúpeľné mesto Pomorie patrí k najstarším mestám v Bulharsku. Rozprestiera sa na 2 km dlhom polostrove medzi Burgasom a Nesebarom. Okrem krásnych zlatistých pláží sa v Pomorí nachádzajú aj pláže s liečivým pieskom. Raritou je aj čierny piesok na jednej z mestských pláží. Klientov však láka aj soľné jazero, preslávené svojími liečebnými účinkami - z centra premáva každú hodinu minibus. Príjemné prostredie a atmosféra mestečka je zárukou spokojnej dovolenky najmä pre rodiny s deťmi a mladých. Transfer z letiska cca 20 minút.

POLOHA:

Hotel Manz II sa nachádza v starom Pomorí. Vzdialenosť od piesočnatej pláže je cca 250 m, centrum letoviska cca 100 m. Hotel má recepciu a vlastnú reštauráciu, v ktorej sa podávajú raňajky. Reštaurácia ponúka klientom veľký výber bulharských jedál, ale aj špeciality európskej kuchyne. V blízkosti hotela sa nachádzajú zábavné atrakcie pre deti, trhy so suvenírmi.

UBYTOVANIE:

Klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek, majú kúpeľňu s WC, minibar alebo chladničku, TV/SAT, balkón alebo terasu. Wi-Fi zdarma. Trezor na recepcii.

PLÁŽ:

Dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže sú pokryté zlatistým pieskom, prípadne čiernym liečivým pieskom, ktorý obsahuje železo a magnézium. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov. Možnosť doobjednať večere.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Veľmi pekný hotel, vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre rodiny s deťmi. Novinka v našej ponuke.

Oficiálna kategória ***