Hotel Marlin Beach ••••+  Sl. Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza cca 35 km od Burgasu, neďaleko starej historickej časti mesta Nesebar. Slnečné Pobrežie je situované v zálive v tvare polkruhu, je najväčšie a najznámejšie turistické centrum v južnom Bulharsku. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je dlhá takmer 8 km a široká až 80 m. Svojim návštevníkom na pláži ponúka širokú paletu vodných športov. Pre milovníkov nočného života ponúka nočné bary, kaviarne, diskotéky, v ktorých zabáva pokračuje až do neskorých večerných a skorých ranných hodín. Pre deti v letovisku je k dispozícii zábavný a vodný AQUAPARK s atrakciami. Transfer z letiska cca 40 minút.

POLOHA:

Hotelový komplex Marlin Beach sa nachádza priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, od ktorej ho oddeľuje len pekná pešia pobrežna promenáda lemovaná obchodíkmi, reštauráciami a barmi. Hotel Marlin Beach je situovaný v severnej časti letoviska Slnečné Pobrežie.

UBYTOVANIE:

Moderné klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, TV/SAT, chladničku alebo minibar (za poplatok) a balkón.

PLÁŽ:

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je pokrytá zlatistým pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

ALL INCLUSIVE – zahŕňa raňajky, obedy, večere a ďalšie ľahké občerstvenie, teplé nápoje, rôzne druhy sladkostí a zmrzlina (16:00 - 17:00 hod.), nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v dennom bare pri recepcii (10:00 - 22:00 hod.) Bar na pláži a bar pri bazéne nie je súčasťou all inclusive programu. Upresnený program all inclusive dostanete po príchode do hotela.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Žiadaná novinka v našej ponuke. Hotel má vynikajúcu polohu pri pláži a poskytuje klientom kvalitný servis. Svojimi službami je vhodný pre všetky vekové kategórie a uspokojí aj náročných klientov.

Oficiálna kategória ****