Hotel Onyx  •••+              Kiten

Od Burgasu je Kiten vzdialený 55 km. Letovisko má 2 veľké pláže. Na severnej pláži je krásny záliv ATLIMAN, známy svojími piesočnatými dunami. Dlhá piesočnatá južná pláž je miestom, kde si prídu na svoje mladí aj skôr narodení. Z južnej pláže je možno dovidieť do Lozenca a Careva. Na pláži nájdu širokú ponuku aj milovníci vodných športov a potápači. Príjemné večery môžete stráviť v niektorej z miestnych reštaurácií, cukrární a taverien.

POLOHA:

Obľúbený hotel pozostávajúci z 2 budov je situovaný pár krokov od hlavnej promenády, 50 m od totálneho centra a 100 m od trhoviska. V centre nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní, kde si môžete posedieť a spríjemniť pobyt za veľmi prijateľné ceny. Hotel a aj letovisko Kiten je vhodné pre rodiny s deťmi a aj pre všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú spoločenský život.

UBYTOVANIE:

Moderne zariadené a priestranné 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek majú kúpeľňu s WC, TV/SAT, chladničku a balkón (štúdio za poplatok). Izby sú centrálne klimatizované.

PLÁŽ:

Na obidve piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré patria k letovisku sa dostanete príjemnou prechádzkou. Veľmi pekná južná pláž je od hotela vzdialená cca 200 m. Na severnú pláž – krásny záliv ATLIMAN je cca 10 minút pešou chôdzou. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky švédske stoly v cene. Za príplatok večere švédske stoly. Klienti CK OROSTOURS majú 20% zľavu v reštaurácii hotela.

VYBAVENIE:

Klimatizovaný hotel má recepciu, 2 výťahy, príjemnú reštauráciu s terasou (klienti CK OROSTOURS 20% zľava). Wi-Fi zdarma, FITNESS zdarma, 2 bazény - slnečníky a ležadlá zdarma. Za poplatok je možné využiť masáže, biliard, stolný tenis, vírivku a saunu.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Jeden z najkvalitnejších hotelov z našej ponuky v Bulharsku. Maximálna spokojnosť klientov, ktorí sa vracajú každý rok do tohto hotela. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi a pre klientov, ktorí vyhľadávajú pestrý spoločenský život. Priamo v centre letoviska Kiten je veľký výber kaviarní, barov a diskoték.

Oficiálna kategória ***