Hotel Opal •••+/ ••••        Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov, najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. V Primorsku pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

Veľmi pekný 4-poschodový hotel Opal sa nachádza vedľa hotela Ambassador. Je situovaný neďaleko hlavnej promenády v pokojnej časti Primorska cca 200 m od severnej piesočnatej pláže, kde nájdete množstvo športového vyžitia. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo obchodíkov a reštaurácií. Hotel má vstupnú halu s recepciou, štýlovú reštauráciu, medzinárodnú kuchyňu, pizzeriu, bazén. Na recepcii trezor (za poplatok).

UBYTOVANIE:

Klimatizované, priestranné a príjemne zariadené 2-posteľové izby s  možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, minibar alebo chladničku, TV/SAT a  balkón. Wi-Fi zdarma.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé, piesočnaté pláže - južná a  severná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži za sú poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov. Možnosť doobjednať v CK OROSTOURS večere (šalát, hlavné jedlo - výber z 3 jedál, dezert).

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Luxusne zariadený hotel je umiestnený v tichšej zóne letoviska a ponúka najlepšie podmienky pre nezabudnuteľnú dovolenku. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Oficiálna kategória **