Hotel Paros •••+             Pomorie

Výletné kúpeľné mesto Pomorie patrí k najstarším mestám v Bulharsku. Rozprestiera sa na 2 km dlhom polostrove medzi Burgasom a Nesebarom. Okrem krásnych zlatistých pláží sa v Pomorí nachádzajú aj pláže s liečivým pieskom. Raritou je aj čierny piesok na jednej z mestských pláží. Klientov však láka aj soľné jazero, preslávené svojími liečebnými účinkami - z centra premáva každú hodinu minibus. Príjemné prostredie a atmosféra mestečka je zárukou spokojnej dovolenky najmä pre rodiny s deťmi a mladých. Transfer z letiska cca 20 minút.

POLOHA:

Hotel Paros sa nachádza pri mori, od centra je vzdialený cca 150 m. Vzdialenosť od piesočnatej pláže cca 300 metrov. Do totálneho centra sa dostanete príjemnou prechádzkou. V blízkosti hotela sa nachádza štýlová grécka reštaurácia Olymp, ktorá klientom ponúka výbornú grécku kuchyňu.

UBYTOVANIE:

Klimatizované, moderne zariadené 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek, majú kúpeľňu s WC, minibar alebo chladničku, TV/SAT, balkón alebo terasu. Všetky izby sú s výhľadom na more. Wi-Fi zdarma.

PLÁŽ:

Dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže sú pokryté zlatistým pieskom, prípadne čiernym liečivým pieskom, ktorý obsahuje železo a magnézium. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov. Možnosť doobjednať večere.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Hotel ponúkame pre všetky vekové kategórie, je vhodný hlavne pre klientov, ktorí majú radi pestrý dovolenkový život.

Oficiálna kategória ***