Hotel Sole •••+/ ••••     Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov, najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. V Primorsku pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

Veľmi pekný hotel s bazénom (slnečníky, ležadlá zdarma) je situovaný v Primorsku cca 350 m od nádhernej, severnej piesočnatej pláže s množstvom športových vyžití - vodné bicykle, plážový volejbal, skútre, vodné lyže, banán, parasailing, motorové rogalo... Cca 400 m od hotela sa nachádzajú kvalitné tenisové kurty a atraktívny AQUAPARK.

UBYTOVANIE:

Komfortné klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, minibar alebo chladničku, TV/SAT, rýchlovarnú kanvicu a  balkón. Wi-Fi zdarma. 70 % izieb má výhľad na more.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé piesočnaté pláže - južná a severná s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti aj pre neplavcov. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a  slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov a večere za doplatok. Stravovanie možné v okolitých lacných reštauráciách, kaviarňach a nespočetnom množstve stánkov pri hoteli a v blízkosti pláže. Neďaleko hotela sa nachádza reštaurácia „Bratislava“ a pekáreň - bagetéria.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Veľmi pekný a obľúbený hotel, situovaný neďaleko severnej pláže v Primorsku. Je vhodný aj pre náročných klientov, ktorí uvítajú kvalitný servis a najmä pohodlné a moderné ubytovanie.

Oficiálna kategória **