Hotel St. Anthony •••+   Sl. Pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza cca 35 km od Burgasu, neďaleko starej historickej časti mesta Nesebar. Slnečné Pobrežie je situované v zálive v tvare polkruhu, je najväčšie a najznámejšie turistické centrum v južnom Bulharsku. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je dlhá takmer 8 km a široká až 80 m. Svojim návštevníkom na pláži ponúka širokú paletu vodných športov. Pre milovníkov nočného života ponúka nočné bary, kaviarne, diskotéky, v ktorých zabáva pokračuje až do neskorých večerných a skorých ranných hodín. Pre deti v letovisku je k dispozícii zábavný a vodný AQUAPARK s atrakciami. Transfer z letiska cca 40 minút.

POLOHA:

Novo zrekonštruovaný hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné Pobrežie, v oblasti s elegantnými vilkami a rodinnými hotelmi, neďaleko nového sanatória. Hotel je situovaný v atraktívnom a tichom prostredí v blízkosti pláže (cca 200-250 m). K vybaveniu hotela patrí recepcia, na recepcii trezorové skrinky za poplatok 20 Eur/ pobyt, hlavný bar, pool bar a vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti. Pri bazéne slnečníky a ležadlá zdarma, Wi-Fi pri bazéne zdarma. Veľmi pekná reštaurácia ponúka široký výber jedál kvalitnej a lacnej bulharskej kuchyne.

UBYTOVANIE:

Veľmi pekné klimatizované 2, 3-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Za príplatok je možné ubytovanie aj v apartmáne. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, chladničku, balkón alebo terasu. Za príplatok výhľad na bazén, borovicové háje alebo more.

PLÁŽ:

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je pokrytá zlatistým pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing, banán...

STRAVOVANIE:

Raňajky formou švédskych stolov. Hotel má reštauráciu a stravovanie je možné aj v okolitých reštauráciách v blízkosti hotela a pláže.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Kvalitný rodinný hotel s dobrou polohou a kvalitnými službami, ktorého majiteľkou je MISS BABIČKA Bulharska. Hotel je vhodný pre všetkých klientov a hlavne pre rodiny s deťmi.

Oficiálna kategória **