Hotel Zeus  •••+              Pomorie

Výletné kúpeľné mesto Pomorie patrí k najstarším mestám v Bulharsku. Rozprestiera sa na 2 km dlhom polostrove medzi Burgasom a Nesebarom. Okrem krásnych zlatistých pláží sa v Pomorí nachádzajú aj pláže s liečivým pieskom. Raritou je aj čierny piesok na jednej z mestských pláží. Klientov však láka aj soľné jazero, preslávené svojími liečebnými účinkami - z centra premáva každú hodinu minibus. Príjemné prostredie a atmosféra mestečka je zárukou spokojnej dovolenky najmä pre rodiny s deťmi a mladých. Transfer z letiska cca 20 minút.

POLOHA:

Rodinný hotel s veľmi dobrými službami sa nachádza v tichej uličke 100 m od centra letoviska. Vzdialenosť od južnej pláže cca 200 m, od severnej cca 250 m. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, výťah, Wi-Fi v hoteli je zdarma, reštaurácia, lobby bar, trezor na recepcii (za poplatok), bar, konferenčná miestnosť. V centre letoviska nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní kde si môžete posedieť a spríjemniť pobyt za veľmi prijateľné ceny. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a aj pre všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú spoločenský život.

UBYTOVANIE:

V príjemných klimatizovaných 2-posteľových izbách s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, TV/SAT, telefón, minibar alebo chladničku a balkón.

PLÁŽ:

Dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže sú pokryté zlatistým pieskom a čiernym liečivým pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Ponuka vodných športov na pláži zahŕňa požičovňu vodných bicyklov, skútrov, windsurfing...

STRAVOVANIE:

Raňajky formou bohatých švédskych stolov. Možnosť doobjednať večere, ktoré sú formou švédskych stolov (pri večeri v cene alko, nealko a víno).

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

NÁŠ NÁZOR: Hotel zaradený do celosvetového ROTARY CLUB-u. Hotel s kvalitnými službami je vhodný pre klientov, ktorí majú radi kvalitu a príjemnú atmosféru.

Oficiálna kategória ***