Penzión Georgievy  •••      Primorsko

Najobľúbenejšie bulharské turistické stredisko, ktoré leží 51 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. V Primorsku môžete oddychovať, športovať, nakupovať, zabávať sa, plaviť sa jachtou, absolvovať potápačský kurz... Piesočnaté pláže sú vhodné pre deti aj pre neplavcov. Vybrať si môžete z dvoch pláží - severnej a južnej, kde nájdete všetko čo patrí k turizmu. Severná pláž, pri ktorej sa nachádza aj rezidencia „Perla“ je vhodná na kúpanie, opaľovanie, surfovanie... Na južnej pokojnejšej pláži nájdete aj slávnu diskotéku Delfín a neďaleko je aj pekný, atraktívny AQUAPARK. Primorsko je známym a najžiadanejším centrom slovenských dovolenkárov, najmä pre výhodné podmienky pre turizmus a pre zábavychtivých turistov. V Primorsku pribudlo množstvo reštaurácií, kaviarní a rôzne druhy rýchleho a lacného občerstvenia.

POLOHA:

Penzión Georgievy sa nachádza v tichej časti Primorska, vedľa hotela Opal a Ambassador. Vzdialený od severnej pláže je cca 200 m. Do centra letoviska je cca 300 m. V  penzióne sa nachádza malý supermarket.

UBYTOVANIE:

Veľmi pekné klimatizované 2-posteľové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, minibar alebo chladničku, rýchlovarnú kanvicu a  balkón. Wi-Fi zdarma.

PLÁŽ:

Široké, niekoľko kilometrov dlhé, piesočnaté pláže - južná a  severná s pozvoľným vstupom do mora. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Ležadlá a  slnečníky na pláži sú za poplatok.

STRAVOVANIE:

Raňajky - švédske stoly alebo polpenzia za príplatok vo vedľajšom hoteli Opal, vzdialenom cca 15 m alebo individuálne stravovanie v okolitých reštauráciách, kaviarňach a nespočetnom množstve stánkov v blízkosti pláže.

DOPRAVA:

Letecky: Košice - Burgas - Košice, Poprad - Burgas - Poprad, Sliač - Burgas - Sliač, Bratislava - Burgas - Bratislava.

NÁŠ NÁZOR:

Pekne zariadený penzión s  príjemnými majiteľmi, s výbornou polohou vo veľmi žiadanom letovisku Primorsko. Penzión je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Oficiálna kategória ***